Bordslampor Öia
Closed
2017-08-15
478068
| Sold for | 1 000 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
ÖIA, bordslampor, 1 par, 1900-talets andra hälft, mässing, höjd inkl. skärm ca 51 cm
Bruksslitage