Wallace Stevens Curt Asker
Valmis
2017-08-14
477934
| Korkein tarjous | 1 500 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
STEVENS, Wallace: 11 dikter av Wallace Stevens, 12 etsningar av Curt Asker, signerade Curt Asker, 13/100, Gedins förlag 1992, originaletui