Trancherbestick
Closed
2017-08-03
476321
| Sold for | 1 700 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
TRANCHERBESTICK, 2 dlr, silver varav skärdelen är förgylld, stämplade, tillverkare B Erlandsson, 1907 i originaletui, längd ca 26-31 cm, vikt ca 230 gram.
Smärre slitage.