Sven Ahlgren oljemålning Sommar
Closed
2017-07-26
475672
| Sold for | Osåld |
| Estimate | 6 000 SEK |
SVEN AHLGREN (1922-1997), Stockholmsvy mot Nybroplan och skärgårdsbåtar, olja på pannå, signerad Ahlgren, 47x56 cm