Karmstolar gustaviansk stil Sommar
Valmis
2017-07-24
475303
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålade, skuren dekor, sitthöjd ca 45 cm
Färgbortfall, klädsel med slitage, senare bemålning