Kework Zabounian blandteknik
Valmis
2017-07-14
473755
| Korkein tarjous | 800 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
KEWORK ZABOUNIAN (samtida): Badande kvinnor, signerad och daterad Kewórk Zabounian -85, blandteknik på papper, 99x115 cm