Arne Jones terracotta
Closed
2017-07-13
473702
| Sold for | 3 000 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
ARNE JONES (1914-1976): Kvinnofigur, skulptur i stenmassa, signerad A Jones, numrerad x/30, höjd ca 57 cm
Patina, lagning på benen