Emmerich Sommarvilla oljemålning
Valmis
2017-07-06
472712
| Korkein tarjous | 2 400 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
EMMERICH SOMMAVILLA (18/1900-tal): Landskapsmotiv med figurscen, signerad E Sommarvilla, olja på duk, ca 65x80 cm
Färgbortfall