Pablo Picasso efter
Valmis
2017-06-29
471683
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
PABLO PICASSO efter, ´´Faune et Femme Nue´´, signerad i plåten, tryckt hos Jacomet 1967, numrerad 11/500, litografi, bladmått ca 37x52 cm
Proveniens: Galerie Larsson Nygatan Gävle
Gulnad