Aladåbform
Valmis
2017-06-27
471349
| Korkein tarjous | 700 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
ALADÅBFORM, med lock och hänklar, 1800-tal, koppar, höjd 20, längd 45 cm
Smärre bucklor, lock med bristning