Berndt Klyvare fotografi Nutida online

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERNDT KLYVARE (1929-2008): (2) "Smithfield, Dublin 1960" och "Inisheer, Aran Isles 1960", signerade och daterade 24.11.89, med dedikation "Till Kerstin & Stig T", ca 35x27 resp. 25,5x38

PROVENIENS: Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)

Smärre hanteringsveck. Oramade

471019

2017-06-28