Byrå rokokostil
Valmis
2017-06-26
470969
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
BYRÅ, 1900-talets andra hälft, rokokostil, profilerad stenskiva, fanérad i mahogny, beslag i mässing, höjd ca 77, 81x45 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Slitage, smärre ytmärken