Kandelabrar rokokostil
Closed
2017-06-26
470967
| Sold for | 4 400 SEK |
| Estimate | 5 000 SEK |
KANDELABRAR, 1 par, brons, 1900-tal, rokokostil, för 5 ljus vardera, förgyllda, höjd ca 56 cm