Sidbord 1900-talets första hälft
Valmis
2017-06-21
470039
| Korkein tarjous | 1 700 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
SIDOBORD, 1900-talets första hälft, mörkbetsad ek, bordsskiva i glas med underliggande figuralt motiv, profilerade ben, höjd ca 61, diameter 72 cm
Slitage, mindre defekter