Karl Mårtens litografi
Closed
2017-06-16
469139
| Sold for | 5 000 SEK |
| Estimate | 5 000 SEK |
KARL MÅRTENS (född 1956), fjälluggla, litografi, signerad samt numrerad 87/175, papperets mått ca 63 x 90.