Oswald Walter Brierly marin olja
Closed
2017-06-07
467116
| Sold for | Osåld |
| Estimate | 8 000 SEK |
OSWALD WALTERS BRIERLY (England 1817-1894): Ship of the Line in Port, signerad O.W. Brierly, olja på duk, ca 70x90 cm
retuscher