Frisörstol 1950-tal
Closed
2017-06-04
466650
| Sold for | 800 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
FRISÖRSTOL, "Nike", 1950-tal, klädd i röd galon, fot i aluminium, höj- och sänkbar
Skador