Soffa och bord sengustaviansk stil
Valmis
2017-06-03
466642
| Korkein tarjous | 2 000 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
SOFFA, BORD, sengustaviansk stil, 1900-tal, bemålade, träskuren dekor, längd ca 148, bordeshöjd 75, 88x52 cm
Slitage