Lars Greger oljemålning
Valmis
2017-06-03
466605
| Korkein tarjous | 5 200 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
LARS GREGER (född 1953): "Fårö hägring", 1997, signerad Lars Greger, olja på duk, ca 50x90 cm