Ikon 18/1900-tal
Valmis
2017-05-29
465669
| Korkein tarjous | 5 200 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
IKON, 18/1900-tal, bemålad gipsrelief, Madonna med barnet, reliefens mått höjd ca 55x40 cm
Lagningar, retuscher, spricka