Oidentifierad konstnär 1800-tal
Valmis
2017-05-27
465177
| Korkein tarjous | 3 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), Jakthundar och harar, olja på pannå, ca 41x56 cm
Pannån med spricka, färgbortfall