Waldemar Sjölander oljemålning
Closed
2017-06-11
464970
| Sold for | 2 800 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
WALDEMAR SJÖLANDER (1906-1988): Interiör med lampor, signerad och daterad Waldemar Sjölander 1972, olja på duk, ca 95x95 cm,
Läs mer