Spegel och konsolbord Karl Johan
Valmis
2017-05-16
462207
| Korkein tarjous | 1 200 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
SPEGEL med KONSOLBORD, Karl Johan, 1800-tal, mahogny, spegeln med bronserade detaljer ,bord med detaljer i bronserad metall, spegeln 140x62 cm, bordet 79, 89x41 cm
Fanerskador, bordet saknar listbitar