Byrå 1800-talets andra hälft
Closed
2017-05-15
461993
| Sold for | 2 800 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
BYRÅ, 1800-talets andra hälft, bemålad, förgyllda beslag, höjd ca 125, 96x51 cm, nyckel finns
Senare ben, senare bemålning och beslag