Bror Hjorth skulptur i gips
Closed
2017-05-15
461174
| Sold for | 2 800 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
BROR HJORTH (1894-1968): "I tankar", utförd omkring 1952, signerad, gips, höjd 26 cm
Kantnagg, missfärgningar