Soffa
Closed
2017-05-06
459945
| Sold for | 5 400 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
SOFFA, stomme sannolikt oscariansk, 1800/1900-tal, skodda träben, senare klädsel, sitthöjd ca 42, längd 120 cm.
Ett ben sitter löst, visst slitage på benen.