Torbjörn Calvero "Bruce Springsteen"
Valmis
2017-05-06
458164
| Korkein tarjous | 4 000 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
TORBJÖRN CALVERO (1949-2016): Bruce Springsteen, signerad, daterad och numrerad på baksidan Calvero 2009 1/5, fine art digital print, 4x60 cm