Designoluce golvlampa
Valmis
2017-04-23
457220
| Korkein tarjous | 850 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
DISEGNOLUCE, Italien, 1900-talets andra hälft, golvlampa i förkromad metall samt koppar, vinklingsbar hals, höjd ca 170 cm
Smärre slitage