Cigarettetui 18 k guld
Closed
2017-04-23
457171
| Sold for | 54 000 SEK |
| Estimate | 58 000 SEK |
CIGARETTETUI, 18 k guld, 1960-tal, delvis blankpolerat, dekor av ränder, ca 12x8 cm, vikt ca 230 g
Smärre slitage