Ikon Ryssland
Valmis
2017-04-21
456792
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
IKON, 1800-tal, Ryssland, Jungfru Maria och Jesusbarnet, mässingsrisa, ca 18x14 cm
Slitage och skador. Spikar saknas. Limrester