C. Göran Karlsson
Valmis
2017-04-16
455660
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
C GÖRAN KARLSSON (född 1944), Komposition, signerad och daterad C Göran Karlsson -84, 129/200, färgserigrafi, bladmått ca 81x60 cm