Oljemålning med kattungar
Closed
2017-04-09
453544
| Sold for | 5 400 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kattungar, olja på pannå, otydligt signerad, 18x24 cm