Oidentifierad konstnär
Valmis
2017-03-31
451308
| Korkein tarjous | 700 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Engelsk skola 1800-tal): Kyrkointeriör, olja på duk, ca 53x43 cm
Färgbortfall, duklagningar, krackeleringar, retuscher