Matgrupp gustaviansk stil
Closed
2017-03-30
450997
| Sold for | 1 700 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
MATGRUPP, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, grupp bestående av matbord med dubbla iläggsskivor samt 6 stolar med stoppad textilklädd sits, sitthöjd ca 45, mått bord ca höjd 74, diameter 110, längd med skivor 220 cm
Visst slitage