Trädgårdssoffa Byarum
Valmis
2017-03-29
450641
| Korkein tarjous | 3 800 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
TRÄDGÅRDSSOFFA, Byarum, 1900-tal, gjutjärn och trä, grön bemålning, sitthöjd ca 45, längd ca 155 cm.
Bruksslitage, senare bemålning.