Marc Chagall färglitografi
Closed
2017-03-29
450611
| Sold for | 700 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
MARC CHAGALL (1887-1985): "Le Fleuve Vert", färglitografi, 1974, ej signerad, ur boken "Chagall" av André Pierre, Maeght, mittveck, ca 28x57 cm
LITTERATUR: Mourlot 728