Anshelm Dahl oljemålning
Closed
2017-03-22
449313
| Sold for | 700 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
ANSHELM DAHL (1897-1964): Havsutsikt, signerad Anselm Dahl, olja på duk, ca 45x67 cm