Bonbonjär i silver
Valmis
2017-03-22
448939
| Korkein tarjous | 40 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
BONBONJÄR, silver, 1900-tal, lockknopp i form av påfågel, ciselerad dekor, vikt ca 350 g
Lock med bucklor