Ludvig Jacobsen oljemålning
Closed
2017-03-20
448643
| Sold for | 450 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
LUDVIG JACOBSEN (1890-1957): Liggande modell, signerad Ludvig Jacobsen, olja på duk, ca 52x64 cm
Dukhål