Calle Johansson oljemålning
Valmis
2017-03-20
448086
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
CALLE JOHANSSON (samtida): "Stilleben med vitt krus", monogramsignerad CM, daterad -85, olja på duk, ca 110x100 cm