Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TORBJÖRN ZETTERHOLM (född 1921): "Väddklint", signerad och daterad Torbjörn Z 1953, träsnitt, 13/25, 64x48 cm
Veck
447553
2017-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här