Per Hasselberg
Closed
2017-03-05
445379
| Sold for | 7 800 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
PER HASSELBERG, "Grodan", gips, signerad P Hasselberg, 1891, höjd ca 46 cm, längd ca 39 cm
nagg