Alf Wesström oljemålning
Valmis
2017-03-03
444907
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
ALF WESSTRÖM (1915-1982): Interiör med ballerinor, signerad Alf Wesström, olja på duk, ca 50x61 cm