Möbelritningar
Closed
2017-03-03
444888
| Sold for | 1 300 SEK |
| Estimate | 1 200 SEK |
MÖBELRITNINGAR, katalog med 70 litografier med möbelmodeller, 1800-talets andra hälft
Skador och lagningar