Erling Ärlingsson
Valmis
2017-03-02
443813
| Korkein tarjous | 7 800 SEK |
| Arviointi | 7 000 SEK |
ERLING ÄRLINGSSON (1904-1982): Trädstammar, monogramsignerad EÄ, olja på duk, ca 47x52 cm,
UTSTÄLLD: Värmlands Museum 1988, katnr 26