Golvur Eric Wasberg
Closed
2017-02-28
443710
| Sold for | 1 100 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
GOLVUR, urtavlan märkt Eric Wasberg, lös sockel, rakform, betsad furu, urthöjd ca 220 cm, lod och pendel finns
Slitage, skador