Bordsuppsats 1800-talets första hälft

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BORDSUPPSATS, 1800-talets första hälft, sannolikt Frankrike, brännförgylld brons, runt postament på tassfötter, knästående putto bärande glasfat, höjd 30,5 cm

Smärre slitage, fäste kompletterat/omarbetat

443356

2017-03-01