Kudde Skåne
Closed
2017-02-22
442116
| Sold for | 1 500 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
KUDDE, 1800-talets första hälft, Skåne, ursprungligen front till åkdyna, ca 40x52 cm
Smärre skador