Harald Wiberg
Closed
2017-02-20
441720
| Sold for | 700 SEK |
| Estimate | 1 200 SEK |
HARALD WIBERG (1908-1968): Hare, signerad och daterad Harald Wiberg- 1946, blyertsteckning, ca 19x25,5 cm
Med dedikation