Dockmöbler Nolbyn
Closed
2017-02-22
441685
| Sold for | 16 500 SEK |
| Estimate | 4 000 SEK |
NOLBYN DOCKSKÅPSMÖBLER, 29 dlr, 1900-talets första del, bestående av soffor, bord, sips etc, medföljer gör en rad tillhörande inredningsföremål, mått soffa höjd 9, bredd 20 cm
Obetydligt slitage